Upravit stránku

Přímo od výrobce, holandského koncernu Van Merksteijn, dodáváme sortimentsamolepicích fólií značky GEKKOFIX.

Jako jediní v ČR máme tento sortiment kompletní. Nabídka čítá více než 200 vzorů. Nabízíme dostatek nejvíce žádaných dekorů ve všech požadovaných šířkách 45 cm, 67,5 cm i 90 cm.

Samolepicí fólie GEKKOFIX jsou více než důstojnou náhradou námi dříve prodávané značky Alkor. Zboží je plně evropského původu od suroviny až po výrobek, při dodrženíšpičkové kvality (tloušťka, podkladový papír, adhezivní vlastnosti atd.)

Samolepicí fólie (nazývané také samolepicí tapety) jsou tradiční a neodmyslitelnou součástí dekorace interiérů. Na rozdíl od tapet, nejsou primárně určeny k lepení na zeď, ale k dekorativnímu polepování nejrůznějších hladkých ploch v interiéru (renovace skříní, polic, dveří apod.).

Vzhledem ke svým vlastnostem se samolepicí fólie výborně hodí i pro aranžérské práce a výstavnictví. Samolepicí fólie se vyrábějí ve standardních šířích 45cm, 67,5 cm a 90 cm. Délka návinu v rolích se pohybuje od 5 do 15 m.

Paleta vzorů a barev samolepících fólií je velmi široká. Základ tvoří:

  • jednobarevné vzory
  • imitace přirodních materiálů (dřevo, mramor, kámen, rákos, juta, apod.).

Dále existují samolepící fólie se zvláštními efekty:

  • metalické,
  • velurové
  • samolepící fólie s plastickými vzory.

Speciální oblastí jsou vitrážní fólie určené k dekoraci skel (např. oken, výplní dveří, sprchových koutů apod.).

Vyrábějí se barevné, bílé i transparentní, se vzorem i bez vzoru.

Zajímavou novinkou posledních let jsou tzv. vitrostatické fólie, které jsou přilnavé i bez použití lepidla a lze je opakovaně odlepovat a přemisťovat na jiná místa.